אודות ארכיליין סטודיו

ארכיליין סטודיו הוא משרד אדריכלות מוביל בתחום התכנון לפי תמ"א 38. משרדנו הוא מן הוותיקים והמנוסים ביותר בתחום זה, ולקוחותינו נהנים מרמת התכנון והשירות הגבוהה ביותר בשוק. לחצו כאן למידע נוסף ולצפייה בפרויקטים המובילים של ארכיליין סטודיו בתחום התכנון לפי תמ"א 38.     

בנוסף מתמחה המשרד בתכנון בתי מגורים משותפים, בתים פרטיים, בבינוי ערים ובאדריכלות נוף. לחצו כאן למידע נוסף ולצפייה בפרויקטים המובילים של ארכיליין סטודיו בתחום תכנון בתי המגורים המשותפים והבתים הפרטיים.

מזה שלושה עשורים בקירוב, עוסקות חברות המשרד בתחום האדריכלות. לאחר שנים שבהן הועסקו כאדריכליות בכירות במשרדי האדריכלות המובילים בישראל, הקימו חברות המשרד את ארכיליין סטודיו. בעשור וחצי מאז הקמתו, צבר ארכיליין סטודיו מוניטין רב בקרב לקוחותיו הודות לרמת התכנון והשירות הגבוהה שמעניקות חברותיו, יופיים ואיכותם של הפרויקטים, יעילות התהליך ומקסום התועלת ללקוח. לקבלת ייעוץ בחינם, צרו עמנו קשר ואנו נשמח לעזור.

אנה יליסייב – אדריכלית ומתכננת ערים​

ילנה כץ – אדריכלית בניין ונוף

אנה היא בוגרת האקדמיה לאדריכלות של מוסקבה משנת 1990. היא בעלת תואר שני באדריכלות בבינוי ערים. לפני שהקימה עם שותפתה ילנה את ארכיליין סטודיו בשנת 2007, שימשה אנה כאדריכלית בכירה בכמה ממשרדי האדריכלות המובילים בישראל.

ילנה היא בוגרת הפקולטה לאדריכלות של האקדמיה להנדסת בניין בוולגוגרד משנת 1985. היא בעלת תואר שני באדריכלות בניין ונוף, ואדריכלית מורשית משנת 1991. לפני שהקימה עם שותפתה אנה את ארכיליין סטודיו בשנת 2007, שימשה ילנה כאדריכלית בכירה בכמה ממשרדי האדריכלות המובילים בישראל.